29 Sep
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Történelmi Intézetének szervezésében rendezi szakmai tanácskozását az Internationale Historische Kommission zur Erforschung des Deutschen Ordens (Nemzetközi Történész Társaság a Német Lovagrend kutatására).
28 Sep
Folytatódik a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara és a Debreceni közép- és felsőfokú agrárképzésben végzettek baráti köre által indított „Életutak, életpályák – professzoraink mesélnek című programsorozat.
27 Sep
„Reguli Antal útján a Sarki-Uralban” címmel Kubassek János tart előadást a Debreceni Egyetem Közművelődési Titkárság és Szervezési Iroda rendezésében.
27 Sep
„Futball Cafe Budapest. Kávéházi futballmesék” címmel Kozma Mihály, az MLSZ UEFA - Futsal edzőképzés vezetője, minden idők legsikeresebb futsal szövetségi kapitánya tart előadást a „Labdarúgás elmélete és gyakorlata" szabadon választható kurzus keretében.